Beyzanet Anasayfa  www.beyzanet.com
Beyzanet Favorilerime Ekle  Favorilerime Ekle Beyzanet Site Haritası  Site Haritası
Beyzanet #6c6c6c

anasayfa
hakkımızda
hizmetlerimiz
referanslar
destek
iletişim
BİZ KİMİZ?
BeyzaNet Bilişim, Danışmanlık ve Yazılım, teknoloji ile ilgili tecrübelerini kurumlara özel çözümler üretmek için kuruldu.
Özellikle küçük ve orta ölçekli kurumların İnternet'in getirdiği avantajlary en iyi şekilde kullanmaları için danışmanlık ve özel çözüm hizmetleri sunan BeyzaNet bu güne kadar pek çok projeye başarı ile imzasını attı.
Gelişen teknolojiyi sürekli takip eden personellerimiz, özellikle bireysel kullanıcıların teknoloji ihtiyacını en ekonomik yoldan çözmek üzere uzmanlaşmıştır. İnternetin ayrı bir çalışma ala
   Devamı
 Outlook Express Ayarları

01   Outlook Express programını başlatınız. Açılan program ekranındaki "Tools" menüsüne tıklayıp, "Accounts"'a tıklayınız. 02   Accounts penceresinde bulunan Add düğmesine tıklayınız, açılan menüden "Mail..." seçeneğine tıklayınız.03   Açılan pencere sizden yolladığınız e-postaları alan kişinin görmesi istediği ismi soruyor. Genelde ad soyad girilir. Görünmesini istediğiniz ismi yazdıktan sonra, Next düğmesine basınız. 04   Bu pencere size kullanacağınız e-posta adresini soruyor. Boş alana uygun e-posta adresini yazyp, Next düğmesine basınız.05   Gelinen adımda, kurulum sihirbazı sizden POP3 ve SMTP adreslerini girmenizi istiyor. Her iki alanı da mail.alanadiniz.com şeklinde doldurup Next düğmesine tıklayınız.06   Bu adımda kurulum sihirbazı sizden e-posta kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmenizi istiyor.Gerekli bilgileri girip Next düğmesine tıklayınız.07   Kurulumun bu aşaması bitmiştir, tebrikler. Finish düğmesine tıklayarak pencereyi kapatınız.08   Internet Accounts penceresi karşınızda olmalı (eğer kapattıysanız 1. adımdaki şekilde tekrar açabilirsiniz). Bu pencereden eklediğiniz e-posta hesabına çift tıklayarak özellikler penceresinin (Properties) açılmasını sağlayınız.09   Servers sekmesine tıklayınız ve en altta bulunan "My server requires authentication" seçeneğini seçiniz. 10   Ardından aktif hale gelen Settings düğmesine tıklayınız. 11   Hiçbir değişiklik yapmadan tekrar "OK" düğmesine tıklayınız. Ardından Apply düğmesine tıklayarak Properties penceresini ve en son Close düğmesine tıklayarak Internet Accounts penceresini kapatynyz.

DESTEK

Her Hakkı Saklıdır © 2007-2021
BeyzaNet Bilişim, Danışmanlık ve Internet Hizmetleri
Adres:  Fevzi Çakmak Mahallesi Yeni Matbaacılar Sitesi Yayın Caddesi No: 59 Karatay / Konya
Telefon:  332 342 50 97   Gsm:  532 284 09 78
E-posta:  info@beyzanet.com   BeyzaNet.com
Ali Küçük, ali, küçük, ali, kucuk, alikucuk, kucukali, ali küçük, ali kucuk, BeyzaNet Bilişim internet hizmetleri, Beyaz Siyah Bilişim internet hizmetleri, web dizayn, istanbul web tasarımı, hosting, domain, hosting satışı, domain transfer, alan adı alma, bedava hosting, ucuz hosting Beyaz Siyah Bilişim - istanbul web tasarımı, web tasarım, web tasarim
Links to Site
eXTReMe Tracker
hits counter