Beyzanet Anasayfa  www.beyzanet.com
Beyzanet Favorilerime Ekle  Favorilerime Ekle Beyzanet Site Haritası  Site Haritası
Beyzanet #6c6c6c

anasayfa
hakkımızda
hizmetlerimiz
referanslar
destek
iletişim
BİZ KİMİZ?
BeyzaNet Bilişim, Danışmanlık ve Yazılım, teknoloji ile ilgili tecrübelerini kurumlara özel çözümler üretmek için kuruldu.
Özellikle küçük ve orta ölçekli kurumların İnternet'in getirdiği avantajlary en iyi şekilde kullanmaları için danışmanlık ve özel çözüm hizmetleri sunan BeyzaNet bu güne kadar pek çok projeye başarı ile imzasını attı.
Gelişen teknolojiyi sürekli takip eden personellerimiz, özellikle bireysel kullanıcıların teknoloji ihtiyacını en ekonomik yoldan çözmek üzere uzmanlaşmıştır. İnternetin ayrı bir çalışma ala
   Devamı
 AVANTAJLARIMIZ

BeyzaNet Bilişim, Danışmanlık ve Internet Hizmetleri, kurumların iş yapma süreçlerinde ihtiyaç duydukları dijital çözümleri üreten bir teknoloji firmasıdır.

BeyzaNet'in misyonu, müşterilerine ihtiyaçlarına tam uyan hizmetleri mümkün olan en yüksek kalitede sunarak global iş dünyasında şirketlerin rekabet güçlerini artırmak ve teknoloji kullanımını yaygınlaştırmaktır.

Hedef Tanımlama

Müşterinin asıl ihtiyacının ve sonuca gidecek en doğru ve en etkin stratejinin belirlenmesi. Müşteriye bütün pozitif olasılıkların sunulması ve onay alınması.

Risk faktörlerinin belirlenmesi.

Tasarlama

Hedefin tanımlanmasından sonra müşterinin isteklerini, hedef kitlenin eğilimlerini, şirketin kurumsal kimliğini de göz önüne alarak amaca hizmet edecek olan konseptin oluşturulması, görsel tasarımın ve bilgi mimarisinin yaratılması.

Bütçe ve iş planının oluşturulması

Uygulama

Tasarımı geliştirilen uygulamaların onayı alındıktan sonra belirlenen içerik ve tasarımın programlanması.

Yayınlama

Programlama aşamasının tamamlanmasından sonra güvenlik ve performans testlerinin yapılması. Gerekli görülen iyileştirilmelerin yapılmasıyla birlikte projenin artık yayına hazır olması.

Geliştirme

Yayın hayatına başlayan sitenin sürekli gözlem altında tutularak, kararlaştırılan hedeflere ulaşıp ulaşmadığının kontrol edilmesi. Gerekli görülen hallerde çeşitli kampanyalarla sitenin promosyonunun yapılması ve bir taraftan da yeni teknolojilerin siteye adapte edilerek sitenin ziyaretçilere her zaman en iyi hizmeti vermesinin sağlanması.

Projenin işletimi için eğitim ve danışmanlık hizmeti verilmesi.

HAKKIMIZDA

Her Hakkı Saklıdır © 2007-2021
BeyzaNet Bilişim, Danışmanlık ve Internet Hizmetleri
Adres:  Fevzi Çakmak Mahallesi Yeni Matbaacılar Sitesi Yayın Caddesi No: 59 Karatay / Konya
Telefon:  332 342 50 97   Gsm:  532 284 09 78
E-posta:  info@beyzanet.com   BeyzaNet.com
Ali Küçük, ali, küçük, ali, kucuk, alikucuk, kucukali, ali küçük, ali kucuk, BeyzaNet Bilişim internet hizmetleri, Beyaz Siyah Bilişim internet hizmetleri, web dizayn, istanbul web tasarımı, hosting, domain, hosting satışı, domain transfer, alan adı alma, bedava hosting, ucuz hosting Beyaz Siyah Bilişim - istanbul web tasarımı, web tasarım, web tasarim
Links to Site
eXTReMe Tracker
hits counter