Beyzanet Anasayfa  www.beyzanet.com
Beyzanet Favorilerime Ekle  Favorilerime Ekle Beyzanet Site Haritası  Site Haritası
Beyzanet #489DD2

anasayfa
hakkımızda
hizmetlerimiz
referanslar
destek
iletişim

BeyzaNet Bilişim, Danışmanlık ve Internet Hizmetleri, kurumların iş yapma süreçlerinde ihtiyaç duydukları dijital çözümleri üreten bir teknoloji firmasıdır. BeyzaNet'in misyonu, müşterilerine ihtiyaçlarına tam uyan hizmetleri mümkün olan en yüksek kalitede sunarak global iş dünyasında şirketlerin rekabet güçlerini artırmak ve teknoloji kullanımını yaygınlaştırmaktır.
Gelişen teknolojiyi sürekli takip eden personellerimiz, özellikle bireysel kullanıcıların teknoloji ihtiyacını en ekonomik yoldan çözmek üzere uzmanlaşmıştır. İnternetin ayrı bir çalışma alanımız olması imkanların genişliğinden kaynaklanmaktadır.

25.06.2018

 Ekiz Tohumculuk internet sitesi açıldı.

Ekiz Tohumculuk internet sitesi açıldı.

Ekiz Tohumculuk Doç. Dr. Hasan Ekiz tarafından 24 Mart 2006 tarihinde kuruldu ve  10 Mayıs 2006 tarihinde faaliyetlerine başladı. Tarımsal pazarlama ile çalışmalarına devam eden şirket, yaklaşık 1000 ton hububat tohumluğu üretimini gerçekleştirdi veya üretimde danışmanlık yaptı. Beş adet gübre üretti, bunların saha çalışmalarını yürüttü ve önemli satışlar gerçekleştirdi. İşinin %10"u da yaprak gübreleri ve toprak düzenleyicileri ile ilgilidir, sadece firma adına tescilli ürünleri pazarlamaktadır. 2007 yılı itibariyle 10 ürün ile piyasada olacaktır. 2006 yılı içinde 5 ürün ile çalışyldy ve mısır, ayçiçeği, pancar, kabak, fasulye gibi ürünlerde oldukça olumlu sonuçlar alınmıştır.

https://www.ekiztohumculuk.com


Her Hakkı Saklıdır © 2007-2021
BeyzaNet Bilişim, Danışmanlık ve Internet Hizmetleri
Adres:  Fevzi Çakmak Mahallesi Yeni Matbaacılar Sitesi Yayın Caddesi No: 59 Karatay / Konya
Telefon:  332 342 50 97   Gsm:  532 284 09 78
E-posta:  info@beyzanet.com   BeyzaNet.com
Ali Küçük, ali, küçük, ali, kucuk, alikucuk, kucukali, ali küçük, ali kucuk, BeyzaNet Bilişim internet hizmetleri, Beyaz Siyah Bilişim internet hizmetleri, web dizayn, istanbul web tasarımı, hosting, domain, hosting satışı, domain transfer, alan adı alma, bedava hosting, ucuz hosting Beyaz Siyah Bilişim - istanbul web tasarımı, web tasarım, web tasarim
Links to Site
eXTReMe Tracker
hits counter